Kolczyki złote

Mała i dyskretna biżuteria, którą chętnie noszą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Równie dużym powodzeniem cieszą się kolczyki złote wśród młodzieży. Wybór jest tak ogromny, że każdy znajdzie komplet dopasowany do swojej urody, gustu i pozostałej biżuterii. Ogromną popularnością cieszą się złote kolczyki z angielskim zapięciem, ale również pozostałe typy tej modnej biżuterii. Podstawowym kryterium, na jakie warto zwrócić uwagę, wybierając je, jest kształt twarzy noszącej je osoby.

Dla kogo kolczyki złote wiszące?

Osoby o okrągłej twarzy i niskim czole powinny zdecydować się na kolczyki złote wiszące. Taka biżuteria pozwoli na jej wydłużenie. Sprawdzają się tu zatem kolczyki długie i pionowe o kanciastych kształtach – kwadratach, prostokątach i trójkątach. Takie wzornictwo jest często spotykane i wybierane przez osoby o okrągłych rysach twarzy.

Dla kogo kolczyki złote kółka?

Kolczyki złote kółka to doskonały wybór dla osób posiadających szerokie czoło, wyraźne rysy twarzy i wydatną żuchwę. Powinny one unikać kolczyków posiadających ostre krawędzie czy trójkątne lub kwadratowe kształty. Tego typu kolczyki pozwolą na efektywne złagodzenie rysów twarzy i nadanie jej lekkości. Kolczyki w kształcie kół mogą także przypaść do gustu osobom o owalnym kształcie twarzy i wysokim czole.

A może kolczyki z kamieniami szlachetnymi?

Niezależnie od typu urody i kształtu twarzy warto wziąć pod uwagę zakup złotych kolczyków z różnorodnymi kamieniami szlachetnymi. Ogromnym powodzeniem cieszą się złote kolczyki z cyrkoniami. Bywają one tanie, a cyrkonie są równie często spotykane w innych elementach biżuterii. Osoby dbające o elegancję i dobry styl chętnie wybierają złote kolczyki ze szmaragdami. Te piękne kamienie pozwalają na podkreślenie urody i wyjątkowej stylizacji. Równie dużym powodzeniem wśród tego typu biżuterii cieszą się złote kolczyki z koralem. Wybierając złote kolczyki, warto sprawdzić, jakie kamienie szlachetne znajdują się w pozostałych elementach posiadanej biżuterii.