Złote naszyjniki

Złote naszyjniki to jeden z niewielu typów biżuterii, na których noszenie decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Warto jednak pamiętać, by przy zakupie naszyjnika na prezent zwrócić uwagę na płeć osoby obdarowanej. Inne złote naszyjniki podobają się paniom, a jeszcze inne panom. Wybór jest bowiem ogromny – od cienkich łańcuszków z delikatnymi zawieszkami po modele cięższe i grubsze. Naszyjnik powinien również pasować do gustu oraz noszonej biżuterii i ubieranej kreacji.

Złote naszyjniki damskie – jak wybrać?

Złote naszyjniki damskie powinny być dopasowane do kobiecej biżuterii, ubrań i gustu. Warto też zadbać o to, by nie przyćmiewały urody, a jedynie subtelnie ją podkreślały. Szczególną uwagę powinno zwrócić się również na dobrą jakość i trwałość. Popularne są subtelne złote naszyjniki, które kobieta będzie mogła łatwo połączyć z najróżniejszymi stylizacjami. Złote naszyjniki damskie mogą być noszone na co dzień lub tylko na wyjątkowe okazje. Zależy to od konkretnego modelu, jaki zostanie wybrany.

Złote naszyjniki celebrytki

Szczególnym powodzeniem wśród pań cieszą się złote naszyjniki celebrytki. Są one po prostu cienkimi łańcuszkami wyposażonymi w delikatne zawieszki. Bardzo łatwo dopasować je do pozostałej biżuterii i najróżniejszych kreacji. Ich nazwa wzięła się z faktu, że na taki typ naszyjników decydują się najbardziej znane celebrytki, które łatwo zauważyć w prasie lub telewizji.

Złote naszyjniki męskie – jak wybrać ?

Choć różnorodne typy biżuterii kojarzone są głównie z kobietami, to coraz częściej na złote naszyjniki męskie decydują się również panowie. To szczególnie dobry wybór dla osób posiadających ciepły odcień skóry oraz brązowe, zielone lub niebieskie oczy. Biżuteria musi być również dobrze dobrana do noszonej kreacji. Złote naszyjniki męskie warto nosić do czarnych spodni i białej koszuli. Zawsze jednak naszyjnik powinien pasować nie tylko do urody, ubioru mężczyzny czy pozostałej biżuterii, ale również do jego gustu.